Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jenny devítiletá

4. 8. 2008

Jennynka oslavila 30.7.2008 svoje deváté narozeniny a s tímto dnem jsem měla milou povinost založit novou rubriku - Jenny devítiletá.

Prozatím nemám fotky z oslavy jejích narozenin, ale co nedřív je sem dám :)

Když jsme přijely ke Grúlovým, hned jsme se s Kristýnou a Janou chopily nožů, mrkviček, chlebů a různých mňamek pro koníky a začaly jsme tvořit narozeninový dort pro naší slečnu Jennynku :)

Na konci akce "vytvořme dort" vznikl ve veliké zelené misce krásný dort skládající se z míchanice pro koně, mrkvovou natí okolo obvodu mísy s mrkvičkami na ní a uprostřed jsme udělaly z chleba devítku. Bohužel devítka do dalšího dne navlhla a tak jsme Jennynku nemohly nechat spapat "její" narozeninovou devítku.

Jennynku jsem na její oblíbené ohlávce a vodítku vyvedla ven a ta okamžitě zabořila nos do dortu, nejdřív se jala osbírat mrkvičky, pak nať a pak se teprve pustila do míchanice. Náramně jí to chutnalo, přijala gratulace a nechala se vyfotit a natočit.

Když jsme jí řekli že už stačí tak se jako bagr zahrábla dovnitř pro poslední obrovské sousto a pak jsem šla dát i ostatním koním, i ostatním to moc chutnalo, jen mírně rozmazlená Silvinka nad tím nejdřív ohrnula nos, prý po ostatních koních to žrát nebude, když ale ucítila jak to krásně voní tak změnila názor a taky si dala :)